Klocki, Nowości

Arktyczne Lego City

51

Arktyczne Lego City to hit ostatnich kilku miesięcy. Świetnie zaprojektowane, jak to w Lego, klocki w intensywnych kolorach, z dominującą barwą pomarańczową. W skład serii wchodzi kilka zestawów różnej wielkości, z których największy stanowi duża arktyczna baza, a nieco mniejsze – helikopter transportowy oraz mobilna jednostka arktyczna. W zestawach znalazły się skuter śnieżny, psi zaprzęg i ludziki ubrane w ciepłe kurtki. Dzięki bazie arktycznej można rozpocząć eksplorację ukrytych pod lodem tajemnic i wypuszczać się w dalekie ekspedycje na śnieżnym skuterze i psim zaprzęgu.

lego.pl

lego.pl

Helikopter transportowy z kolei zapewni powietrzne wsparcie ekspedycji naukowej. Można nim latać nad skutym lodem terenem i użyć wciągarki aby podnieść pojemnik z tajemniczą bryłą lodu.

lego.pl

lego.pl


Mobilna jednostka arktyczna umożliwia z kolei dotarcie w odległe zakątki oraz zbadanie w profesjonalnym laboratorium ukrytych w lodzie tajemnic. Potężny silnik i wielkie opony ciężarówki sprawiają, że potrafi ona sobie poradzić nawet z najcięższym terenem.

lego.pl

lego.pl

Arktyczny łazik lodowy pozwoli dotrzeć nawet w najbardziej niedostępne zakątki mroźnej krainy. Jest to niezwykle wytrzymały pojazd wyposażony w liczne światła i gąsienice, dzięki którym świetnie radzi sobie w lodowym terenie.

lego.pl

lego.pl

Całości serii dopełnia arktyczny skuter śnieżny, którym można wyjechać w mroźne pustkowie razem z badaczem wyposażonym w specjalistyczny sprzęt.

lego.pl

lego.pl

Klocki Lego to zawsze aktualny pomysł na prezent czy jako element kreatywnej zabawy nie tylko dla chłopców, ale i dla dziewczynek, jak i całych pokoleń. Pozwala rozwijać kreatywność i przenosić się w świat zabawy, odgrywać różne scenki i tworzyć własne, ograniczone jedynie wyobraźnią budowle, pojazdy i całe ich kompleksy. Marka Lego posiada mnóstwo różnych serii, w ramach których dostępne są zróżnicowane pod względem wielkości i ceny zestawy. Ciągle też rozwija swoja kolekcję, dodając coraz to nowsze produkty, nawiązujące do aktualnych trendów. Charakterystyczne są też serie oparte na filmach i bajkach, jak Lego Chima czy Lego Star Wars. Ciekawe są również zestawy związane ze znanymi miastami i ich charakterystycznymi budowlami. Klocki są projektowane tak, aby odpowiadać na potrzeby poszczególnych grup wiekowych i również są w ten sposób opisywane, ułatwiając rodzicom dobranie zestawu adekwatnego do wieku i umiejętności dziecka.

About the author / 

Marta

Related Posts