Dywan dziecięcy
Dywany i firanki

Dywan dziecięcy marki Haba – miękki i kolorowy

0 659

Dywan dziecięcy nadaje wnętrzu ciepła i przytulności. Gdy dziecko jest mała, na podłodze spędza wiele czasu, raczkując, bawiąc się, a nawet odpoczywając. Dlatego warto zadbać o to, by na podłodze znalazł się choćby niewielki dywan, a jeszcze lepiej, jeśli będzie to dywan miękki, wykonany z surowców wysokiej jakości i kolorowy, dopasowany stylem do wystroju dziecięcego pokoju lub kąta. Przedstawiamy trzy uniwersalne propozycje marki Haba.

Dywan dziecięcy Świat

Dywan Haba model 8093 Świat to piękny dywan dziecięcy w bajkowym klimacie, wykonany z najwyższej jakości antyalergicznego, japońskiego akrylu o bardzo miękkim i zarazem sprężystym włosie. Dywany dla dzieci produkowane przez firmę Haba posiadają europejskie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Wykonanie z akrylu czyni ten dywan odpowiednim nawet dla dzieci alergicznych, ponieważ mamy pewność, że nasze dziecko nie będzie miało reakcji alergicznej, co może mieć miejsce w przypadku takich włókien naturalnych jak bawełna czy wełna.

Amazon.co.uk

Amazon.co.uk

Wełniany dywan Dżungla

Wykonany z najwyższej jakości wełny nowozelandzkiej dywan Dżungla, model 3086, o wymiarach 140 x 140 cm to kolorowy dywan dla młodego łowcy i miłośnika afrykańskich safari. Wesołe zwierzaki rozweselą każdy pokoik, a dzięki temu, że dywan ma bardzo miękki i sprężysty włos, podłoga stanie się ulubionym miejscem zabaw malca.

dywan dziecięcy

Amazon.co.uk

Akrylowy dywan Stopy

Jest to fantastyczny kolorowy dywan, wykonany z japońskiego akrylu co czyni go antyalergicznym. Motywy oraz kolorystyka sprawiają że będzie się dobrze prezentował zarówno w pokoju maluszka, jak ucznia czy nawet wesołego nastolatka. Dywan dziecięcy jest bardzo miękki i posiada bardzo sprężysty włos.

dywan dziecięcy

Amazon.co.uk

About the author / 

Justyna

Related Posts

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *