Zdrowie i higiena

Kremy przeciwsłoneczne Iwostin Solecrin SPF 50

0 60

Kremy marki Iwostin z serii Solecrin dają bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną skóry wrażliwej i alergicznej, ale również z zaburzeniami pigmentacji, bliznami i znamionami. Zawierają oryginalne substancje aktywne jak Antileukine, który stanowi filtr imunologiczny. Chroni on keratynocyty przed uszkadzaniem spowodowanym promieniowaniem UV i wzmacnia naturalny system ochrony przeciwsłonecznej. Z kolei witamina E chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry. Tinosorb M to filtr nowej generacji, który łączy w sobie cechy filtrów organicznych i mineralnych. Dzięki mikronizowanej strukturze rozprasza i odbija promieniowanie słoneczne oraz pochłania energię światła słonecznego.

 


Chroni zarówno przed promieniowaniem UVA i UVB. Wykazuje także właściwości stabilizujące inne filtry anty-UV. Jego działanie ochronne wspomaga kompleks filtrów organicznych oraz pokryty specjalną otoczką hydrofobową filtr mineralny. Tinosorb S to nowoczesny filtr organiczny o szerokim spektrum protekcji. Skutecznie chroni przed promieniowaniem UVA i UVB – absorbuje je i przekształca w nieszkodliwą energię cieplną. Działa synergicznie z innymi filtrami chroniącymi przed UVB, dzięki czemu zapewnia podwyższenie faktora SPF przewyższające proste sumowanie się wartości poszczególnych filtrów zastosowanych w preparacie. Wykazuje wysoką fotostabilność. Jest wodoodporny i hypoalergiczny. Parsol 1789 to jeden z najbardziej skutecznych filtrów organicznych chroniących przed promieniowaniem UVA. Absorbuje promieniowanie ultrafioletowe.

Preparaty z serii Iwostin z wysoką ochroną SPF 50 zapewniają bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, chroniąc również DNA komórek skóry przed uszkodzeniami i wzmacniając naturalny system ochrony przeciwsłonecznej. Kosmetyki zmniejszają ryzyko wystąpienia fotodermatoz, m.in. wyprysku słonecznego, odczynów fotoalergicznych, są odporne na wodę i pot, a można je stosować od szóstego miesiąca życia. Kosmetyki do opalania należy nakładać równomiernie na skórę co najmniej kwadrans przed ekspozycją na słońce i powtarzać aplikację w przypadku starcia preparatu z powierzchni skóry.

About the author / 

Justyna

Related Posts

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *