Kocyki niemowlęce minky
Pościel i kocyki

Kocyki niemowlęce od Baby Ono

0 227

Kocyki niemowlęce są jednym z podstawowych elementów wyprawki dla nowo narodzonego dziecka, bez których trudno się obejść. Wybierając kocyk najlepszy dla naszego dziecka, zajrzyjmy do oferty marki Baby Ono, która oferuje kilka typów kocyków. Możemy wybierać wśród cieńszych i grubszych, w pięknych kolorach i z dziecięcymi aplikacjami, a także z mięciutkiego, popularnego obecnie minky. Wybór kolorów i wzorów jest bardzo duży, więc każdy znajdzie kocyk odpowiedni dla swojego maluszka, pasujący do wystroju pokoiku czy do koloru wózka niemowlęcego. Najpopularniejsze obecnie kocyki to te wykonane z polaru, mikrofibry oraz odmiany polaru z bąbelkami – minky. I tego ostatniego typu nie zabrakło w ofercie marki.

Kocyki niemowlęce minky

Kocyki niemowlęce dwustronne „Bąbelki” to dwuwarstwowy kocyk z mikrofibry, gdzie wierzchnią warstwę stanowi tkanina z ciekawymi nadrukami z dziecięcymi motywami, a spodnią stronę tkanina typu minky, o bąbelkowej strukturze. Bąbelki są niezwykle przyjemne w dotyku zarówno dla mamy jak i dziecka. Wymiary kocyka to 75 x 100 cm.

Kocyki niemowlęce minky

babyono.com

Kocyki z piszczałką

Miękki kocyk z piszczkiem, wykonany został z mikrofibry i ma wymiary 75 x 100 cm. Jest bardzo delikatny w dotyku. Posiada dodatkowo piszczek umieszczony w aplikacji, który urozmaica dziecięcy czas podczas spacerów. Kocyk jest lekki, delikatny oraz wytrzymały, a przy tym ciepły.

Kocyki niemowlęce z piszczałką

babyono.com

Pluszowe kocyki dwustronne

Kocyki pluszowe dwustronne, również wykonane z mikrofibry w rozmiarze 75 x 100 cm, są cieplejszymi kocykami, składającymi się z dwóch warstw, gdzie jedna strona zawiera aplikacje, a druga jest wykonana z mikrofibry typu owieczka, która jest bardzo delikatna. Lekkie, super miękkie i cieplutkie kocyki są polecane szczególnie podczas spacerów w chłodniejsze dni.

Kocyki dwustronne 3D

Natomiast kocyki niemowlęce 3D dwustronne z mikrofibry to idealne kocyki na spacery i drzemki w domu. Są ciepłe, składają się z dwóch bardzo miękkich warstw, a aplikacja ma wszyte odstające, kolorowe metki, które nadają kocykom efekt 3D oraz rozwijają zdolności poznawcze dziecka. Kocyki są niezwykle delikatne i lekkie, także w rozmiarze 75 x 100 cm.

About the author / 

Justyna

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *