Dywan Młodzieżowy Wilk Tattoo
Dywany i firanki, Nowości

Dywany młodzieżowe z serii Tattoo

0 267

Dywany młodzieżowe muszą sprostać oczekiwaniom nastolatków, którzy mają już określony gust, preferencje stylistyczne i wymagania odnośnie wyglądu swoich pokoi. Ciekawą propozycją do takich wnętrz jest oryginalna kolekcja dywanów młodzieżowych Tattoo. Są to dywany inspirowane techniką tatuażu, utrzymane w szarej i czarnej kolorystyce, z dodatkiem pojedynczych, mocniejszych akcentów barwnych.

Dywan Młodzieżowy Wilk Tattoo

dywanstyl.pl

Dywany młodzieżowe Tattoo – do jakich wnętrz?

Dywany młodzieżowe z linii Tattoo to propozycja do wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu, bez zbędnych ozdobników, ponieważ same w sobie stanowią mocny akcent dekoracyjny. Warto zatem zestawiać je z meblami o prostej linii i w stonowanych kolorach – szarości, bieli czy czerni. Kolor – analogiczny jak w danym modelu dywanu – można wprowadzić w dodatkach – poduszkach, zasłonach czy grafikach w ściennej galerii. Zgodnie z zasadami aranżacji wnętrz, takie dywany młodzieżowe nie będą się ładnie komponowały z wnętrzami w stylu pałacowym, glamour czy w stylu eco. Bardzo ważny jest więc ścisły związek motywu dekoracyjnego w postaci dywanu, mebli i koloru ścian oraz podłóg.

Dywan Młodzieżowy SowaTattoo

dywanstyl.pl

 

Parametry techniczne dywanów młodzieżowych Tattoo

Dywany młodzieżowe z kolekcji Tattoo są dostępne w kształcie prostokątnym, w wymiarach 120 x 170 cm, 133 x 190 cm oraz 160 x 230 cm. Jeśli chodzi o typ runa i sposób tkania dywanów, mają one gładką powierzchnię, a wzór jest uzyskiwany poprzez gęstość tkania. Jeśli chodzi o rodzaj dywanów pod kątem składu runa, kolekcja Tattoo to dywany młodzieżowe fryzowane, wykonane ze sztucznego włókna bardzo dobrej jakości. Ich zaletą jest to, że nie tracą kolorów, są bardzo sprężyste, odporne na tarcie i ścieranie oraz łatwe w konserwacji. Nie zagrażają im mole, a także są zalecane dla alergików. Waga dywanu to około 2,3 kg/m2, a wysokość runa 10,5 mm. Dywany pochodzą z Ukrainy i są objęte roczną gwarancją.

Dywan Młodzieżowy Marilyn Tattoo

dywanstyl.pl

About the author / 

slawek

Related Posts

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *