Lampka nocna lisek
Dekoracje i ozdoby, Oświetlenie

Lampka nocna – przytulanka od Cloud B.

203

Dzieci, i te maleńkie i te nieco większe lubią zazwyczaj zasypiać przy delikatnym świetle. Nawet przedszkolaki czy uczniowie młodszych klas potrzebują lampki nocnej i przyjaciela pluszowego, który pomoże im usnąć i dotrzyma w nocy towarzystwa jeśli się obudzą. Lampka nocna w klasycznym wydaniu może zostać zastąpiona przez lampkę-przytulankę, o pięknym wyglądzie i świetnej jakości. Takie produkty oferuje m.in. marka Cloud B, producent klasycznego już żółwia-lampki projekcyjnej dla najmłodszych i nieco starszych pociech.

 

 

Lampka nocna Twilight Turtle

Żółw projektor to pierwsza lampka marki Cloud B wykorzystująca bezprzewodową technologię Bluetooth. Uzywając nowej, darmowej aplikacji rodzice mogą dokonać wyboru melodii z zapisanej biblioteki utworów i odgłosów oraz ułożyć je tak, aby powstała lista odtwarzania. Dostępna jest również aplikacja w wersji premium (kosztuje niecałe 2 dolary amerykańskie), która umożliwia odtwarzanie własnego miksu melodii i odgłosów. Za pośrednictwem technologii Bluetooth, melodie i efekty świetlne mogą być zaprogramowane do przodu na aż 24 godziny. Podobnie jak pierwowzór, nowy Twilight Turtle Tunes T3 świeci na niebiesko, bursztynowo i zielono oraz wyświetla osiem prawdziwych konstelacji gwiazd. Lampka nocna posiada litowy akumulator.

Lampka Biedronka

Jest to uroczy i kojący mały żuczek, który oferuje takie same uspokajające efekty, jak oryginalny Twilight Turtle. Świeci tak, aby zapewnić spokojne zaśnięcie i wyświetla gwiazdy w kolorze szafirowo niebieskim, szmaragdowym lub rubinowo czerwonym. Jest jednocześnie przytulnym towarzyszem, który wyświetla rozgwieżdżone nocne niebo, przez co pomaga zwalczyć strach przed ciemnością. Biedronka wyświetla aktualne konstelacje gwiazd, wyposażona jest w czterdziesto pięcio minutowy timer, który zapewnia całkowitą ciemność, kiedy dziecko głęboko śpi, co jest zalecane przez pediatrów. Do lampki załączony jest przewodnik po gwiazdach, który ułatwia rodzicom i starszym dzieciom rozpoznawać wyświetlane konstelacje.

Seria lampek-przytulanek Twilight Buddies

Podobne cechy i zastosowanie maja lampki-przytulanki z linii Twilight Buddies, które są niezwykle przytulaśnymi przyjaciółmi dziecka, które pomagają i ułatwiają usypianie i pokonywanie przez dziecko strachu przed ciemnością. Wyświetlają również rozgwieżdżone niebo na ścianach i suficie sypialni.  Widoczny jest księżyc i trzy konstelacje.

Lampka nocna czerwony samochód

Dla starszych, ale niespokojnie śpiących dzieci przeznaczono lampkę projektor w kształcie czerwonego autka – wyścigówki. Za jego sprawą dzieci mogą szybko przenieść się do krainy snów. W nocy ten przyjazny samochód wyświetla gwiazdki i błyskawice na suficie i ścianach sypialni, a w czasie zabawy jest zajmującą zabawką z funkcjonalnym systemem kół push-and-play. Ma podświetlone przednie i tylne światła oraz 45-minutowy auto wyłącznik, który zapewnia całkowitą ciemność, kiedy dziecko głęboko śpi. Wyświetlanie możliwe jest w dwóch opcjach łagodnych kolorów – niebieskim i czerwonym.

About the author / 

Marta

Related Posts