Jeździki i chodziki, Klocki, Nowości, Zabawki drewniane, Zabawki edukacyjne, Zabawki interaktywne

Zabawki drewniane od Skip Hop

0 377

Marka Skip Hop proponuje piękne i niebanalne zabawki dla dzieci w różnym wieku. Jedną z linii marki są zabawki drewniane. Do Re Mi kroko La Si Do to muzykalny krokodylek, który na grzbiecie ma kolorowe cymbałki – osiem pięknie brzmiących dzwonków. Na cymbałkach mały muzyk zagra za pomocą specjalnej pałeczki, a po skończonym koncercie może odłożyć ją na przechowanie do paszczy krokodyla. Jednak krokodylek to nie tylko zabawka do grania –  dzięki długiemu sznureczkowi i wygodnej rękojeści, w którą zamienia się pałeczka do grania krokodyl pojedzie w ślad za swoim dyrygentem, otwierając i zamykając przy tym swoją paszczę i wydając z siebie rytmiczne klap klap.Zabawka muzyczna wykonana z drewna została zaprojektowana z myślą o dzieciach powyżej osiemnastego miesiąca życia. Dzięki zabawce muzycznej typu cymbałki, dziecko umuzykalnia się, rozwija koordynację ruchową, poczucie rytmu, rozwija wyobraźnię i kreatywność poprzez zabawę. Zabawka wykonana jest z drewna i metalu, które pomalowano nietoksycznymi farbami. Zabawka spełnia normy bezpieczeństwa i posiada liczne certyfikaty.


skip.zone

skip.zone

Inną propozycją z linii zabawek drewnianych Skip Hop jest drewniana książeczka Safari, która kryje w sobie mnóstwo interesujących niespodzianek. Książeczka ta jest dwustronna. Z jednaj strony dziecko poznaje zwierzątka, a z drugiej strony – słowa i liczby. Jest to wspaniała zabawka edukacyjna zaprojektowana z myślą o małych dzieciach, a wykonana z wysokiej jakości drewna, bez zawartości szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV. Zalecany wiek dziecka to dwanaście miesięcy.

skip.zone

skip.zone

Dziecięce spojrzenie i małe rączki z pewnością przyciągnie też zwierzaczkowa układanka, kołysząca się na falach łódź lub samochód ciężarowy 3 w 1 – Stack, Rock & Roll czyli zabawka multizadaniowa. Jest to niezwykle wszechstronna zabawka, rozwijająca percepcję, zręczność oraz koordynację ruchową. W jej skład wchodzi pojazd z ruchomymi kołami oraz sześć drewnianych klocków. Te akcesoria można przemienić w pojazd, w delikatnie kołyszącą się łódź lub szybki samochodzik, a z drewnianych klocków może ułożyć zwierzątka tylko idealnie dopasowane do siebie kolorami lub zupełnie pomieszane. Ta wspaniała zabawka edukacyjna rozwija percepcję oraz ćwiczy zręczność i koordynację ruchową. Posiada liczne atesty i spełnia normy bezpieczeństwa. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 19 miesiąca życia.


skip.zone

skip.zone

About the author / 

Marta

Related Posts

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *