Wózki głębokie, Wózki spacerowe, Wózki wielofunkcyjne

Wózek wielofunkcyjny Mondo Ecco od Expandera

197

Wózek Mondo Ecco marki Expander to aluminiowy wózek wielofunkcyjny o ekskluzywnej tapicerce z elementami z ekoskóry. Wyposażony jest w białą plastikową gondolę z nowoczesnym systemem regulacji oparcia, dopasowaną kolorystycznie do stelaża. Wózek Expander Mondo Ecco jest dostępny w wersji 2 w 1 lub 3 w 1, tj. z fotelikiem Expander Mondo 0+. Siedzisko spacerowe montowane jest w obu kierunkach jazdy, a w zestawie znajduje się folia przeciwdeszczowa, moskitiera, torba oraz pompka do kół.

expander.czest.pl

expander.czest.pl


Wózek wielofunkcyjny Ecco – wyposażenie

Zaletą fotelika, oprócz nowoczesnej linii i ekskluzywnego wykończenia jest leki aluminiowy stelaż. Gondola wyposażona jest w materacyk i regulacje oparcia, ma też regulację zewnętrzną. Siedzisko w wersji spacerowej ma możliwość montażu przodem i tyłem do kierunku jazdy, także podnóżek jest regulowany. Oparcie siedziska ma regulację czterostopniową, łącznie z pozycją w pełni płaską. W wersji spacerowej można również regulować budkę wózka w zakresie wielostopniowym. Wózek posiada praktyczny stopień na nóżki dziecka oraz pokrowiec.

expander.czest.pl

expander.czest.pl

Bezpieczeństwo

W wózku zamontowano także dodatkowy pas krokowy mocowany do barierki bezpieczeństwa. Pasy bezpieczeństwa są 5-punktowe, barierka bezpieczeństwa ma regulację wysokości.Wózek posiada też duży kosz na zakupy z praktycznym przykryciem, do którego zapewniono wygodny dostęp.

Wygoda

Do zestawu dołączona jest duża praktyczna torba mocowana na rączce wózka, pokrowiec przeciwdeszczowy, moskitiera i przewijak. Koła są pompowane i łożyskowane, a w zestawie znajduje się przeznaczona do nich pompka. Przednie koła są samonastawne z możliwością blokady do jazdy prosto, do tego zamontowano centralny hamulec. Sam stelaż z kołami waży 9 kg, gondola 5,2 kg, podobnie siedzisko, natomiast fotelik samochodowy waży 3 kg.

About the author / 

Marta