podgrzewacz pokarmu
Akcesoria niemowlęce

Podgrzewacze pokarmu nie tylko do domu

15

Większość rodziców przyzna, że podgrzewacze pokarmu to niezwykle wygodne urządzenia, szczególnie, że te nowoczesne posiadają zabezpieczenia przed przegrzaniem pokarmu i specjalne czujniki, dzięki którym jedzonko podgrzewa się równomiernie. Na rynku znajdziemy mnóstwo mniej lub bardziej zaawansowanych modeli, ale według mnie na szczególną uwagę zasługują te najbardziej uniwersalne, a mianowicie podgrzewacze domowo-samochodowe. Jest to dużo lepsze rozwiązanie niż zakup dwóch urządzeń, osobno do domu i osobno do samochodu. Jest to też rozwiązanie relatywnie bardziej ekonomiczne.

Taki typ podgrzewacza sprawdza się bowiem nie tylko w domu, ale dzięki podłączeniu do samochodowego gniazda zapalniczki także w podróży. Można swobodnie jechać z malcem na wakacje czy wycieczkę i nie martwić się, że co dwie – trzy godziny będziemy szukać możliwości zagrzania jedzenia czy wody. Wiele urządzeń tego typu ma bowiem także funkcję gotowania wody. Od biedy więc i cała rodzina napije się czegoś gorącego dzięki podgrzewaczowi pokarmu dla niemowląt. Niektóre modele posiadają także dodatkowe funkcje, jak przydatna opcja sterylizacji, która przyda się np. do wysterylizowania upuszczonego przez malca smoczka.

Podgrzewacze pokarmu NUK

Nowością na rynku są takie właśnie uniwersalne podgrzewacze pokarmu marki NUK. Podgrzewacz pokarmu Thermo Ultra Rapid podgrzewa szybko i skutecznie za pomocą pary wodnej, a dzięki specjalnemu adapterowi można używać go również w samochodzie. Wbudowana lampka kontrolna świeci się podczas podgrzewania, a po zakończeniu pracy urządzenie wyłącza się automatycznie. Co ważne, podgrzewacz jest odpowiedni do podgrzewania dziecięcych posiłków i napojów we wszystkich dostępnych butelkach i słoiczkach.

Podgrzewacze pokarmu

www.nuk.pl

Podgrzewacze SisiBaby

Inną propozycją z możliwością gotowania wody są podgrzewacze pokarmu SisiBabyCare typu auto/dom, model SBC-208, dodatkowo z funkcją sterylizacji, który pasuje on do wszystkich typów butelek. Za pomocą podgrzewacza szybko wysterylizujemy smoczek czy zagotujemy wodę na mleko dla malca, a nowoczesny termostat PTC pozwoli na utrzymanie stałej temperatury pokarmu, przy czym nowoczesna technologia zapewnia zatrzymanie w pożywieniu składników odżywczych tak ważnych dla prawidłowego rozwoju dziecka.

About the author / 

Justyna

Related Posts