Meble, Nowości

Meble dziecięce marki Pinio

361

Meble dziecięce produkowane przez markę Pinio to niezwykłe produkty, które pomagają rozwijać w dzieciach kreatywność, jednocześnie zapewniając im bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Mebelki są wykonane ze zdrowych i przyjaznych materiałów, a przy tym łączą ciekawą stylistykę z nowoczesnością wykonania. Ich produkcja jest oparta na drewnie pochodzącym z polskich lasów. Mają niepowtarzalny, ujmujący i ponadczasowy urok, ale jednocześnie idealnie wpisują się we współczesny trend ekologiczny.

O firmie Pinio

Kolekcje Pinio są bogate w faktury i barwy, ale także rozwiązania, które stanowią niekończące się źródło pomysłów. Właścicielem marki Pinio jest firma Drewnostyl, która od 1992 roku zajmuje się wytwarzaniem mebli z litego drewna sosnowego, zarówno na rynek polski, jak i na rynki europejskie. Produkcję mebli dziecięcych i młodzieżowych rozpoczęto pod koniec lat dziewięćdziesiątych, a z biegiem czasu to właśnie te produkty stały się niezaprzeczalną wizytówką firmy.

Meble dziecięce Mini

Najnowsza kolekcja marki nosi nazwę Mini i w jej skład wchodzą meble dziecięce przeznaczone dla małych dzieci. Jest to nowoczesny i elegancki zestaw mebli stworzony z myślą o zmieniających się potrzebach rosnącego dziecka. W skład kolekcji wchodzi wiele interesujących brył, tak aby meble stanowiły wyposażenie pokoju dziecięcego przez długie lata. Meble dziecięce Pinio mają niezwykłą lekkość wizualną i naturalny urok poszczególnych elementów, co powoduje, że dziecięce wnętrze staje się spokojne i przyjazne. Pomyślano o detalach, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania, ale również dodatkowo uspokajają wnętrze, jak np. płynnie wkomponowane we fronty mebli elementy uchwytów. Dodatki utrzymano w pudrowej kolorystyce, co daje doskonały efekt wizualny. Bardzo ciekawym meblem z tej kolekcji, który posiada duży potencjał, jest mobilny przybornik wyposażony w tablicę do rysowania, który może pełnić funkcję regału do przechowywania zabawek, ale również funkcjonować w każdej przestrzeni domu jako kreatywny kącik zabaw. Cała kolekcja jest utrzymana w bieli, z szarymi dodatkami dla chłopca i różowymi dla dziewczynki. Wpisuję się więc idealnie w obecne trendy kolorystyczne – gdy stawia się na czystość i prostotę, jak np. w stylu skandynawskim.

About the author / 

Justyna

Related Posts