Foteliki samochodowe, Nowości

Fotelik samochodowy Joie Stages

61

Na polski rynek weszła niedawno marka Joie, która jest producentem fotelików samochodowych dla dzieci, w tym innowacyjnego i uniwersalnego fotelika, który starcza dziecku na cały okres gdy użytkowanie fotelika w samochodzie jest dla niego obowiązkowe. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji fotelik samochodowy Joie Stages można użytkować od chwili urodzenia się dziecka aż do osiągnięcia przez nie masy 25 kg. W przypadku najmłodszych dzieci model montuje się tyłem do kierunku jazdy (w zakresie do 18 kg) lub przodem w zakresie wagowym 9-25 kg. Foteliki posiadają pięciopozycyjną regulację płynną, obsługiwaną jedną ręką, bez konieczności wyjmowania czy odpinania fotelika, a stopniowa regulacja kąta nachylenia dodatkowo zwiększa komfort podróżowania dziecka.

Fotelik  samochodowy Joie Stages został więc zaprojektowany tak, aby rósł wraz z dzieckiem, od urodzenia do ok. 7 roku życia (wagi 25 kg). Fotelik został skonstruowany na stalowej ramie, która zwiększa bezpieczeństwo dziecka w razie kolizji, ponieważ fotelik pozostaje zintegrowany, a ponad to jest trwały i wytrzyma nawet dziesięć lat użytkowania. Sama konstrukcja jest tak zrównoważona, że środek ciężkości jest umiejscowiony nisko, przez co zapewnia stabilność.

Fotelik posiada także świetne zabezpieczenia przed uderzeniem bocznym – chroniąc głowę, korpus i biodra dziecka. Również pokrycie fotelika decyduje o komforcie jego użytkowania, ponieważ  materiał wierzchni przepuszcza powietrze, a do tego fotelik ma wentylację boczną w skorupie. A dla wygody dziecka, w bocznej części fotelika umieszczono schowki, na różnego typu niezbędne dla malca drobiazgi przydatne w podróży. Fotelik waży niecałe 8,5 kg. Posiada certyfikat ECE. R44/04 i został nagrodzony Honourable Mention Red Dot. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – cały czarny, czarno różowy i czarno-żółty.

joiebaby.com

joiebaby.com

About the author / 

Marta

Related Posts